BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

praėjusių savaičių šizova apžvalga.

kiekvienam blog’o autoriui užeina toks laikotarpis, kai jis pradeda rašyti įrašus besiskųsdamas visu pasauliu [fashionistos, GTFO/lietuvos seimą lauk/zomfg rotflmao... nors, ne, apelsinai pabrango... ASILAI], arba jam užeina ‘reikšmingos’ poezijos fazė, su sulaužytom supynėm, tamsa, kapojančiais varnais, savižudybe ir kitais atributais, kuriuos būtina kartoti kiekvienam eilėrašty ar tekste bent po penkis sykius.

o man užsinorėjo tiesiog parašyti, kada man buvo gera. apibūdinti savo jaukias akimirkas, nutikusias per pastarąsias savaites. tiesiog.

nemanykit, kad ateinančiose keliose pastraipose ką nors perdėju, kad nuskambėtų ‘mianiškiau’, bohemiškiau, ar poetiškiau, mat visi jau matė galybes tokių įrašų, kurių autoriams iš tikrųjų džiaugsmą suteiktų keliasdešimtoji išvyka į akropolį. kiekvienas žodis - tiesa.

man buvo gera, kai su trečioke, be paltų, drebėdamos, prie mokyklos, sėdėjom ant šalto, lygaus marmuro, klausėmės AC/DC ir žiūrėjom į saulėlydį. ir net nekalbėjom. nes nereikėjo.

man buvo gera, kai sėdėjau vero cafe, su mėtiniu cappuccino ir šokoladiniu pyragu, skaičiau knygą, vienintelė visoj kavinėj, ir saulė gražiai apšvietė raides.

man buvo gera, kai susisupusi į pledą su širdutėmis ir su so-called arafatke, sėdėjau ant palangės, plačiai atidarius langą, vidurnaktį stebėjau šaltą, šlapią ir oranžine spalva žibinto apšviestą kiemą, klausiausi linkin park - leave all out the rest, ir vos neverkiau, nes viskas buvo taip gražu.

štai, kada man buvo gera. dažniausiai man būna gera kai būnu viena, nes draugių, šiaip ar taip, beveik neturiu [maksimum dvi - ir skaičius labai sparčiai mažėja].

tai tiek. jei manęs chuck’o norris’o roundkick’u nenuginkluos ir nesuės milžiniški skėriai su ištatuiruotom liepsnom ant riešų [kaip pas chester'į bennington'ą], tai greitu laiku įrašu bus. ir jie gal nebus tokie kvaili, kaip šitas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 Comment so far

  1. Gabija0207 on Balandis 3rd, 2010

    ( 1)
    Žymiai linksmiau paskaityti tokius įrašus, negu visokius emo verkšlenimus ;).

Leave a reply

You must be logged in to post a comment.