BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

knygų mugė ir viktorina!

taigi, šiandien kartu su whosthedino buvome knygų mugėj. kažkiek tai nusivyliau… nes jeigu praeitais metais neužteko 4 valandų pamatyti viską, kas mane domino, šikart per dvi valandas suvaikščiojom visur :< bet anyway, buvo smagu, įskaitant kongos šokį kai žmonės susigrūdę kaip silkės statinėj, daug gražiųųų angliškų ir japoniškų knygų (whosthedino, pasakyk jiems), japoniškų deja neleido pirkt :< o gaila, tikrai būčiau nusipirkus (nors mes su whosthedino taip entuziastingai pešėmės dėl kanji žodyno, kad aš nuverčiau visą drakonų kovų mangos eilę). buvo daug akcijų… vienas nuostabiausių dalykų, nutikusių per mano trumpą gyvenimą, įvyko ‘obuolio’ stende. ten pamatėm charlaine harris ‘miręs ligi sutemų’ kišeninį variantą už 12 litų. nagi, kamon, nieks neatsilaikytų. kol mum pakavo knygas į labai simpatiškus maišiukus, kalbėjom apie tai, kad twilight’as yra šūdas, ir kad alma littera yra šūdas, nes leidžia twilight’ą. staiga įsikišo ta pardavėja, padavusi mum maišiukus: ‘už tokius žodžius duosiu jum daugiau gražos’ O.O ir rimtai, davė litu daugiau, nei priklausė *w* obuolys rūlz. taigi, jeigu apie pirkinius, tai dar nusipirkau jack’o london’o ‘baltoji iltis’ (kamon twice… gi tik 10 litų, o knyga tokia shiny, nauja ir graži) ir iškeiktosios almos litteros (o gal pegaso? nežinau, man senatvinė sklerozė) užtikom drakonų kovų ir naruto mangas. vienas tomas - 5 litai… deal! paėmiau kelias, whosthedino irgi. bet ji turėtų būti luckiest person on earth, nes pačiupo anglišką knygą apie james’o cameron’o avatar’ą, kuri kainavo begėdiškai daug, bet buvo begėdiškai awesome. taigi, apvaikščiojom viską, atsigėrėm karšto šokolado (fenks again, kitą susitikimą vaišinsiu aš) ir nuėjom prie europos sąjungos stendo. ten už kelias atsimintas europarlamentarų pavardes gavome po tokią pusiau-lame užrašų knygutę ir panašų tušinuką. abu iš nemalonaus liesti perdirbto popieriaus, betgi free stuff anyway, right? po knygų mugės išsiskyrėm susaistytos šventais cheeseburger’io saitais, dar nuvažiavau į kanceliarijos prekių parduotuvę ‘alma’ (ten yra rojus žemėje. ya rly), pagriebiau popieriaus braižybai, įmaučių, liniuotę, ir saugiai grįžau namučio.

o dabar prie linksmosios dalies - piešinys! darysiu lyg ir viktoriną. joje pasiseks tik tiems, kurie turi naruto mangą, nes kitaip teisingo atsakymo nerasit. taigi, šiandien perskaičiau nusipirktą mangą, perpiešiau (per kažkur 20 minučių, tad didelio meno nesitikėkit) vieną kakashi’o paveiksliuką ir skelbiu - komentaruose parašyk, ką jis sakė toj scenoj ir dar sugalvosiu, kaip tau atsilyginsiu! gal nupiešiu ką nors, o gal paštu gausi kaligrafiškai perrašytą ‘miręs ligi sutemų’ pirmą skyrių, o gal pastatysiu kavos… mano keliai nežinomi, bet vistiek laimėti verta *w* taigi, pristatau keverzonę, kur turėjo būt kakashi’s:

i suck at drawing naruto charachters

i suck at drawing naruto charachters

bet manau, kad kažkiek atpažinsit :DD taigi, bang bang, you can start writing correct answer in comments.

p.s. šiame įraše žodis whosthedino pavartotas keturis sykius. kodėl tai rašau, pati nežinau.

Patiko (0)

Rodyk draugams

4 Comments so far

 1. lemonia2 on Vasaris 20th, 2010

  hint hint hinty hint, scena iš pirmo tomo.

 2. Gabija0207 on Vasaris 21st, 2010

  ( 1)
  Matosi, kad linksma buvo :3.
  Man kažkaip Naruto nelabai kimba :<

 3. ENORCA on Vasaris 21st, 2010

  “Tiek kartų parodyti nugarą - labai neaukštos klasės nindžiutsu… bukagalvi.”

  what do I get? :D

 4. lemonia2 on Vasaris 22nd, 2010

  duok savaitę pasiruošt :DDD ką nors nupiešiu, ką nors gražiai išrašysiu, dar ką nors įmesiu - bus nesąmonė, bet smagu :> man kažkiek primena tuos fluxus menininkus, kurie siųsdavo dėžutes, kuriose įdėdavo tai, kas jiems pasitaikydavo po ranka *w*

Leave a reply

You must be logged in to post a comment.