BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

kažkas naujo.

nusprendžiau kad po ilgų komos metų [na gerai jau, mėnesių] atgaivinti blog’ą. nieko įdomaus mano gyvenime nevyksta, kasdien dunksau namie vieniša kaip mamutas ir apraudu jaunas dieneles, kai turėdavau kur eit ir ką veikt, o kas be ko, ir pinigų sugebėdavau susitaupyt [dabar aš bankrutavus kas antrą dieną].

rašau pagrinde todėl, jog ieškau bendraminčių. pamėgau štai tokią raudonplaukę dainininkę, emilie autumn. visi, kam duodu paklausyt jos dainų, nusipurto ir dažniausiai pareiškia, jog tai viso labo žviegimas/rėkimas/smuiko derinimas/šiaip psichodelinės ir nesveikos [ne gerąja prasme] dainos. jei kas nors dar iš blogosferos dalyvių mėgsta emilie, būkit žmonės, parašykit man į komentarus, duosiu skaipą ir galėsime pasvaigt apie emilie tobulumą drauge.

dar noriu pasiskųst [what else is new]. draugai piliečiai, negi sunku laisvalaikiu pavartyt lietuvių kalbos gramatikos vadovėlį? ar bent susiieškot ką nors panašaus interneto platybėse? kodėl, ak kodėl mano akys turi taip kentėti? nežinau, galbūt aš tokia vienintelė, bet mano nervai per silpni skaityti tokius dalykus kaip kad ‘tai kad aaaš nežinaaaau, turbūūt išprotėjaaaaaau DDD:’ [pūke, tu žinai, apie ką aš kalbu] ar ‘tawo zwilgsnizzz nukreijptaz y manja :***~~D’ [deja, taip rašantis žmogus - vos ne kas antras]. žinau jog jums visiems, beraščių klubo nariams, tokia kalba atrodo laabai ‘nais’ ar ‘kieta’, bet štai, yra didelė grupė žmonių, kuriems taip neatrodo.

tai tiek.

how can you not love her?.. taip, čia emilie autumn.

how can you not love her?.. taip, čia emilie autumn.

PS: ’staipoj’ atvežta ’sakura pigma micron’ liner’ių. jie atsparūs vandeniui, išblukimui, nenustebčiau, jei ir kulkom. go, buy and surprise me.

Patiko (0)

Rodyk draugams

3 Comments so far

 1. Tiltas per amžinybę on Liepa 2nd, 2010

  na, ir einu gi payoutubint, paieškoti, ką gi tu čia klausai (taip,šįvakar ir aš beveikslis mamutas). Kažkada aš jos klausydavau… Jei su nkiekuo nemaišau. et einu prisiminti, ar tikrai :>

 2. Pukuo on Liepa 3rd, 2010

  Nu bet man patinka rašyt vieną raidę daug kartų tame pačiame žodyje, taip labai liinksma. O, aš taip ir realybėj šneku. Kartais. Taip, užsitęęęsusiai :dd

 3. lemonia2 on Liepa 4th, 2010

  tiltas per amžinybę - na, kaip?
  pukuo - kad tau patinka, tai suprantu, tik štai ne visi aplink tave turi keistą fetišą tęsiamom balsėm.

Leave a reply

You must be logged in to post a comment.