BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

apie.

esu dvylikametė rudaplaukė mėlynakė šeštokė, nekenčianti matematikos, lietuvių kalbos, geografijos ir apskritai mokyklos, grojanti fortepionu, išdidi nokia 6020 savininkė, turiu prastoką humoro jausmą ir kažkodėl rašau be didžiųjų raidžių, taip pat myliu viską, kas savyje turi kavos arba cukraus, idealiausia - abiejų iškart. lankausi ‘pink milkshake’ ir ‘coffee-inn’ daug dažniau nei derėtų, norint nebankrutuoti. klausau roko, kartais metalo. esu linkin park fanė nuo mažens, dabar pamėgau seether, drowning pool, three days grace, neišbrokinu ir slipknot ar nine inch nails.

puikiai moku prisidirbti taip, kad visai šeimai iškiltų milžiniškų finansinių problemų ar kad gaučiau namų areštą ligi pensijos. keikiuosi labai daug ir tai visiškai nepriklauso nuo buvimo vietos. jei ką nors laikau kale, tai tam žmogui ir pasakau, kad ji kalė, nesismulkinu ir nenuolaidžiauju. nebent su labai gerais draugais. labai daugelis manęs nekenčia ir no wonder why, bet jei nuoširdžiai, tai aš dėjus. nepriekaištaukit dėl blog’o turinio - ne dėl jūsų, saldučiai, tai rašau, o dėl savęs.

apie pasiekimus daug ko nepasakysi - rašau knygą [suckinu postapokaliptinėse scenose, ji niekada taip dienos šviesos ir neišvys], svajoju apie gyvenimą, kurio niekada neturėsiu, mano iniciuotų maištų galima suskaičiuoti daug, kol kas nė vienas nepasiteisino. pilnai palaikau gatvės meną ir graffiti kultūra, pati užsiimu daugiausia lipdukais, kartais ir trafaretais. kai apie piešimą, piešiu išimtinai tobulų proporcijų merginas su ne atskirą gyvenimą gyvenančiais plaukais, gražiais rūbais ir lygia oda - irgi pasireiškia perfekcionizmas. prijaučiu gotams, pankams ir no-lifer’iams [pati tokia].

apibendrinimas: tokių kaip aš, pilnos gatvės.

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Leave a reply

You must be logged in to post a comment.